Projekt funkcjonalnyGProjekt koncepcyjnyGProjekt wykonawczyGOferta dodatkowa

Projekt funkcjonalny sprawdzi się między innymi w sytuacji, gdy kupili Państwo dom/mieszkanie lub zastanawiają się nad jego zakupem. Analiza pomieszczeń pod względem  funkcjonalnym pozwoli stworzyć nam układ wnętrz dopasowany do Państwa potrzeb. Pomoże  również podjąć decyzję przy zakupie nowej inwestycji.

Współpracę rozpoczynamy od spotkania w miejscu inwestycji, podczas którego poznawane są oczekiwania  inwestora względem projektowanego wnętrza. Wykonana zostaje również inwentaryzacja pomiarowa pomieszczenia/pomieszczeń. Po ustaleniu szczegółów wykonujemy 1-3 propozycji układu pomieszczeń/ścian, stref funkcjonalnych oraz ułożenia mebli w formie rzutów z góry w skali 1:20/1:50


ZAKRES OPRACOWANIA:

1-3 rzuty funkcjonalne z góry – skala 1:20/1:50


  Ze względu na indywidualne podejście do każdego projektu, przedstawiony zakres oraz przebieg prac projektowych mogą ulec minimalnej zmianie. Zostaną  one odpowiednio dopasowane do Państwa potrzeb i budżetu oraz jasno sprecyzowane. Ceny za projekt wynikają z metrażu pomieszczenia,zakresu prac projektowych i jego opracowania. Każda wycena powstaje indywidualnie po poznaniu oczekiwań. Zapraszamy  do kontaktu mailowego lub telefonicznego – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.